Demirdöküm Kazan Servisi

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi

avcılar demirdöküm kombi servisi istanbul büyükşehir belediyesinin avcılar bölgesinde kurulmuş olan firmamız 20 yıla aşkın iş dünyası ısıtma ve soğutma sektöründe başarılı şekilde lider firmalar arasına girmiştir. demirdöküm 1957 yılından bu yana teknolojiyi takip ederek en iyi şekilde cihazlar üreterek türkiye genelinde 350 satış şubesi 400 adet satış sonrası hızlı ve güvenilir ekipleri ile anında çözümler üretebilmek servislik hizmeti vermektedir. Fabrika genelinde prosedür gereğince denetleme mühendislerimiz tüm bölgedeki şubeleri takip ederek teknisyen ekipleri her ay eğitim semineri düzenleyerek teknik bilgi konusunda eksik bilgileri eksik olan ekipleri düzenli ve tertipli şekilde eğiterek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Tüm ekiplerin t.s.e bakanlığı onaylı belgelerine sahip ekip kadroları ile bu yolda ilerlemeye devam ediyor.Firmamız siz değerli müşterilerimiz için saat sorunu yapmadan istenilen saate randevu verebiliyor sizin isteğiniz üzere sizlere ulaşabiliyoruz. Sizlere daha yakın olmak ve arıza ve teknik sorunlarla karşılaştığınız anda avcılar bölgesinin tüm mahalle ve sokaklara yerleştirilen profesyonel ekip kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Firmamızın en güzel yanı kombi arızası esnasında orjinal yedek parçalar kullanarak en düşük fiyatlarla sizlere en iyi şekilde konfor sağlamaktayız.

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi kampanyaları

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi ev ve işyerlerinizde kullandığınız demirdöküm kombi cihazlarının periyodik genel bakımını yaptırdınızmı yaptırmadıysanız hd servis sizler için çok ucuz fiyatlarla demirdöküm kombi cihazları profesyonel ekipler tarafından bakım servisi hizmeti vermektedir. Her yıl kombi bakımı yaptırmalısınız yaptırmadığınız takdirde cihazınız bulunduğunuz ortama tehlike saçıyor demektir. Avcılar demirdöküm kombi servisi Uzman ekiplerimiz her yıl sizlere ulaşarak kombi cihazının içerisini açarak tüm yedek parçaları kontrol ediyor sizlerin can güvenliğini sağlamaktadır.

Demirdöküm Servisi ile kombiniz çalışıyor bakıma gerek duymuyorsanız yanılıyorsunuzdur kombi kapalı kutu içerisinde olduğu için içerisinde neler olup bittiğini bilemezsin geç kalmadan kombi bakımlarını aksatmayın.