Bağcılar Demirdöküm servisi İstanbul’un Avrupa yakasında profesyonel olarak hizmet veren firmamız siz değerli kullanıcıların her probleminde yanında olmaktadır. Kurumsal olarak hizmet sektöründe ilk sıralarda yerimizi alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Arıza bakım onarım ve tamir gibi sorunlarınızda bizlere bir telefon yardımı ile ulaşıp aynı gün hizmet isteyebilir yerinde çözüm üreterek uzun ömürlü kombi cihazına sahip olabilirsiniz. Bağcılar ilçesinin her semtinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Demirdöküm Servisi
Bağcılar Demirdöküm Servisi

Bağcılar Demirdöküm Kombi Bakımı

İşletmemiz her yıl düzenli olarak %40’a varan petek kombi bakımı kampanyası uygulamaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey sonbaharda çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Çağrı merkezi personellerimiz sizlere periyodik bakım işlemlerinde neler yapılacağını ve cazip fiyat bilgisini sunarak kayıt oluşturmanızı sağlayıp 3 iş günü içerisinde talebinizi yerine getirecektir.

Kombi petek bakımında neler yapılıyor  ;

 • Prosestat bakımı
 • Fan temizliği
 • Tozların temizliği
 • Duman odası temizliği
 • Ana Eşanjör temizliği
 • Genleşme tankı kontrolü
 • Üç yollu vana kontrolleri
 • Elektrot testi
 • Gaz ayarları
 • Filtre temizliği
 • Pompa bakımı
 • Petekler makine yardımı ile temizlenir ve havası alınır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi doğru yapılması gereken kombi petek bakımı işlemleri bunlardır. Yanlış yapılan bakımlarda ise ne gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabiliriz.

Yanlış yapılan bakımlarda olası sorunlar ; cihazın su akıtması , ateşleme yapmaması , gaz kokusu gelmesi , sıcak su gelmemesi vb.

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları

F0 HATA KODU : Su basıncı düşük veya yüksek 1,5 bar olarak ayarlamalısınız.

F1 HATA KODU : Aşırı ısınma hatası veriyor. Uzman servis tarafından destek alınması gerekir.

F2 HATA KODU : Isı termostat hatası veriyor. Servis tarafından destek alınması gerekir.

F3 HATA KODU : Hava akış problemi olduğu için servis tarafından teknik destek alınması gerekir.

F4 HATA KODU : Ateşleme sorunu cihazınız ateşleme yapamıyor servis ile iletişime geçmeniz gerekir.

F5 HATA KODU : Elektronik arızasıdır. Servis tarafından destek alınması gerekir.

 

DemirDöküm Kombi Modelleri

Demirdöküm Aden Modeli ; basit ve dijital çeşitli bir kombidir. Kullanımı oldukça kolay ve tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği bir cihazıdır. Arıza olduğu durumlarda orijinal parçaların kolaylıkla bulunabildiği bir cihazdır.

Demirdöküm Atron Modeli ; duvar tipi hermetik bir kombidir. Ekonomik sınıf ,sessiz çalışma özelliğine sahiptir.

DemirDöküm Nitron Modeli ; Maksimum sıcak su konforuna sahip, yüksek verim enerji tasarruflu bir cihazdır.

Demirdöküm  Nitromix Modeli ; Büyük dairelerin özellikle tercih ettiği bir modeldir. Yoğuşmalı elektrik ve enerji tasarrufu sağlayan bir kombi cihazıdır. Tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği bir modeldir.

DemirDöküm Kalisto Modeli ; Kullanımı oldukça kolay hermetik bir modeldir. Küçük metrekareli alanlar için tercih edilmektedir.

Satış veya teknik destek için çağrı merkezi personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün içerisinde sorunlarınıza çözüm odaklı cevap vermekteyiz.

Bağcılar Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler ;

100.yıl mahallesi , 15 temmuz mahallesi , bağlar mahallesi , Barbaros mahallesi , çınar mahallesi , Demirkapı mahallesi , fatih mahallesi , Fevzi çakmak mahallesi , Göztepe mahallesi , güneşli mahallesi , hürriyet mahallesi , İnönü mahallesi , kazım Karabekir mahallesi , Kemalpaşa mahallesi , kirazlı mahallesi , mahmutbey mahallesi , merkez mahallesi , sancaktepe mahallesi, yavuz selim mahallesi , Yenigün mahallesi , Yenimahalle mahallesi , Yıldıztepe mahallesi.

Bağcılar Demirdöküm Kombi Servisi İletişim

Alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere en kısa sürede teknik destek sağlamak için saha ekiplerimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet sağlamaktadır. Aynı gün içerisinde teknik destek almak için çağrı merkezi personellerimizden servis talebinde bulunabilirsiniz. İşleminiz bittikten sonra nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Yapılan işlemlere 1 yıl garanti kapsamı sağlayarak kombinizin ömrünü uzatıyoruz. Bizlere 444 5 316 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.