Demirdöküm kombi Bakımı

Demirdöküm Kombi Bakımı

Kış sezonlarında demirdöküm kombi bakımı ile ilgili üstün performans sağlamak için sıcaklık derecesi düşmeden önce kesinlikle kombi bakımı yapmalısınız. Demirdöküm Kombi Bakımı servisimiz tarafından uzman ekiplerle periyodik bakımlarını yaparak kombi’nizin ömrünü uzatın ve yüksek faturalardan kurtulun Bu sizin soğuk kış aylarında şok faturalardan koruyor. Açıkçası kombinizin performansını arttırır ve yüksek doğalgaz kullanımından tasarruf etmenizi sağlar. Yıllık olarak cihazınızı kesinlikle iç temizliği ve petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde büyük arızalar oluşarak yeni bir kombi fiyatında arıza meydana gelebilir. Demirdöküm Kombi Bakımı sizere yılda 2 defa kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor. Demirdöküm kombi bakımı yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle uzman kadrolu servisi tercih etmeniz çok önemlidir. Arıza veya ısıtmama gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda hiç bir şeye ellemeden hemen 444 5 316 nolu çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz kendiniz asla müdahale etmeyiniz. Kombi Bakımı Fiyatları çağrı merkezi ekiplerimiz ile görüşerek detaylı fiyat bilgisi alablirsiniz.

Uzun yıllardır kurumsal olarak hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinizden dolayı yıllara rağmen ilk günkü gibi hizmetine devam etmektedir. Elektronik cihazlar ansızın arızalanmaları sonucu bizleri bazen olumsuz bir şekilde etkilemesinden çok uzun sürmeden uzman ekipmanlarımızla sizleri bu tür sıkıntılardan en kısa sürede kurtarıyoruz.

Demirdöküm Kombi Arıza

Kombiniz suyumu ısıtmıyor. Hata kodumu veriyor petekleriniz mi ısınmıyor gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü işinin uzmanı çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizlere anında çözüm sağlayarak gerek telefonda destek vererek gerek aynı gün içerisinde servis sağlayarak her türlü probleminizi çözüme kavuşturmaktayız. Kombiniz kadar peteklerinizde önemli. Çok yakarak ısınma sağlayamadığınızı bilmemiz gerekiyor.

Demirdöküm Kombi Bakımı

Kombilerinizin genel olarak her yıl kesintisiz bir şekilde bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Cihazlarınızın kesintisiz çalışmasını ve verim almak istiyorsanız her yıl kombi petek bakımını yaptırmalısınız. Bunun içinde bizler uygun fiyatlarla ödeme kolaylığı sağlayarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kombinizin içerisindeki her parçasını itina ile temizleyip peteklerinizin ise en ince detayına kadar makine bağlanarak ve TSE belgeli kimyasal ilaçlar ise temizlenmektedir.

Cihazınız kaç yıllık olursa olsun artık işe yaramaz diye düşünmeyin.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle çözülemeyecek denilen tüm arızaları çözüm getirmekteyiz. Yetkili teknisyenlerimiz uzman ekiplerimiz alanında gerekli eğitimleri alarak cihazlarınızı ilk aldığınız gün ki gibi siz müşterilerimize teslim etmektedirler. Gerek yerinde gerekse cihazı atölyeye alarak test cihazlarına bağlayarak bulunamayan her türlü arızayı bulup gidermektedirler. Gönül rahatlığı ile bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz amacımız siz değerli müşterilerimizi piyasadaki belgesiz faturasız usulsüz  çalışan kişi yada kişilerden korumaktır. istanbul bölgesinde bir çok müşterimiz tarafından bilinip yıllardır tercih edilmekteyiz amacımız tüm sağlıklı hizmet vermek ve cüzi fiyatlar ile müşterilerimizi mağdur etmemektir.

Kombileriniz Bakımsızlık Nedeni ile sık Arıza Yapar mı ?

Çoğu zaman arıza sandığımız şeyler aslında olmayabilir cihazın suyu bitmiş olabilir bu bir arıza değildir. Cihaza gaz gelmiyor ise cihaz çalışmaz bu bir arıza değildir. Vesaire bunun gibi sayamadığım daha bir çok neden bu durumlarda lütfen bizlere ulaşın ve merdiven altı kayıtsız çalışan kişi yada kişilerin kurbanı olmayın . Siz müşterilerimiz çağrı merkezi müşteri temsilcilerimizi aradığı anda sizlere cihazın probleminin ne olduğu mutlak suretle sorulur eğer gerçekten cihazınızda arıza yok sadece basit bir işlem hatası ise bunun bilgisi sizlere verilir telefonda probleminizi çözümlenmiş oluruz. cihazlarınızın yıllık bakımlarını her yıl düzenli olarak yaptırdığınızda hem fazla fatura ödememiş olursunuz hem cihazlarınız kolay kolay arızaya girmez.

Kurumsal ve kalıcı olmak  kaliteli güvenin ilk nedenidir bizim öncülüğümüz her zaman müşterilerimiz olup çözüm odaklı çalışmaktayız kombiniz bozuldu nakit iniz yok veya kombiniz arızalandı ücreti tek seferde ödeme şansınızın olmadığını düşünüyorsanız bize ulaşmanız yeterli bize ulaştıktan sonra bu düşüncelerinizin  yersiz olduğunun farkına varacaksınız .Kapıda ödeme kolaylığı havale kredi kartına taksit imkanı sağlayarak her türlü imkanı sunmaktayız .

Demirdöküm Kombi Bakımı
Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm Kombi Bakım Aşamaları

  • Alev haznesinin Temizlenip gözeneklerin açılması
  • kombi ateşleme müşürünün temizlenmesi
  • gaz walf ayarları yapılması
  • Kombi havası kontrol edilerek gerekirse basınç uygulaması
  • Fan motorunun sökülüp temizlenmesi
  • Isıtıcı sensörlrin kontrol edilmesi
  • devir daim pompası kontrol edilmesi
  • Bar seviyesi kontrolü Düşük ise yükseltilmesi ve ayar yapılması

Demirdöküm kombi servisi bakımını yaptırmadığınız takdirde siz farkında olmadan yüksek doğalgaz faturaları ödüyor olacaksınız. Ev ortamlarında faturalar ortama 150 200 tl gibi faturalar ödemeniz gereken yerde piyasada duyulan 300tl 400tl faturalar kombi servislerini şaşırtıyor. Bunların sebepleri kombinizde peteklerin geri dönüşüm filtreleri tıkanarak bir zaman sonra peteklerin üst kısmı ısınır ama alt kısmını ısıtmakta zorluk çeker. Petekler yeterince ısınmıyor ve sizlerde kombi derece ayarlarını en yüksek dereceye getirerek kendinizi maddi sıkıntılara sokuyorsunuz. Kombi bakımı gereksiz gözükse de bir çok olumlu sonuçları göz önüne getiriyor. Çok basit kombi bakımı ama teknisyenler püf noktasını sizlere belirtmek istesede bunu anlayamazsınız. Kombi bakımını yaptırmaktan kaçınmayın.

Demirdöküm kombi bakımı yapılmaz ise kombi çalışır mı derseniz tabi ki çalışır ama ilerleyen zamanlarda içerisindeki tüm yedek parçalara büyük zarar verebiliyor. Kombi bakımları 70tl 100tl arasında fiyatlardan kaçınarak maddi hasarlar açarak sizleri zor durumda bırakabiliyor. Profesyonel ekiplerimiz milli eğitim bakanlığı imzalı kombi servisliğinde uzmanlaşmış kadromuz sizler için her gün saat sorunu yapmadan hizmetler sunmaktadır. İletişim numaramızdan bizlere ulaşmanız artık mümkün.

Hemen Arayın