blank

Demirdöküm Kombi Hizmeti

Demirdöküm Şirketler Kuruluşu

Türkiye cumhuriyeti olarak demirören şirketi olarak bilinen demirdöküm a.ş firması türk malı olarak bilinmektedir. Cumhuriyetimizi üst seviyelerde tutarak kendi ürünümüzü üreterek dış ülkelerden destek almadan liderlik sürdürmekteyiz. Demirdöküm markası ismi kadar sağlamlık açışından bir numaralı cihazdır. Isıtma ve soğutma sektöründe üstün başarılara imza atarak sağlam adımlar atmaktadır. 1950 yılında DEMİRDÖKÜM markası kurarak uzun yıllar boyunca kaliteden üretimi sürdürmektedir.  Önce İstanbul şehrinde üretimini sağlayarak sonradan tüm Türkiye servis ağları kurarak müşteri potansiyeli üst düzeye taşımaktadır.

İstanbul Demirdöküm Servisi

İstanbul demirdöküm markalı kombi ve klima cihazlarının satış sonrası servislik hizmeti doğrultusunda işinde profesyonel çalışan ve üstün başarılara imzalar atan müşterilerin zor anında yanında olan bir firma olarak bilinin demirdöküm kombi servisi müşteri temsilcimiz hd ısıtma ve soğutma sistemleridir. Firma yetkililerimiz sizler için gece gündüz demeden en ucuz şekilde sizlerin güvenini kazanmaktadır.

Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm servisi şubelerimizde görevlendirilmiş kombi bakım uzmanlarımız işinde uzman olup cihazın en ince ayrıntısına varıncaya kadar düzenli kontrol etmektedir. Hasar görmüş ve artık ömrünü bitirmiş yedek parçaların yenisi ile değişimi sağlanmaktadır. Kombinizin atık gazını dışarıya atan fan motoru sökülüp kimyasal ilaç ile temizlenmesi gerekiyor. Peteklerin genel kontrolü yapılır ısınıp veya ısınmadığı kontrol edilir. Cihazlar ile peteğin içerisindeki oluşan paslı suları cihazlar ile temizleyerek içerisinde sorunu tek seferde yıkama makineleri ile temizliyoruz. Ve sonrasında peteklerin reglan ayarı yapılır ve peteklerin havası alınarak cihazı aktif konuma almaktayız. Sımsıcak kış sezonu geçirmek istiyor ise demirdöküm kombi servisi şubelerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın