Kombi Temizliği

Petek Temizliği
Petek Temizliği

Kombi Petek Temizliği Günümüzde kombi kullanıcıları özellikle sıklıkla kullanılmakta olan kombi cihazları arızalanmadan bakım işlemi yaptırmamaktadır. Yanlış bilinen bilgiler içerisinde yer alıyor. Her yıl düzenli olarak demirdöküm kombi bakımı uzman servis tarafından yapılıyor ise kombinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Lakin yıllarca bakım yaptırmayı ihmal ettiyseniz kombinizin arızalanması an meselesi. Kombi bakımı yapılmadığı zaman kombi neden mi arıza yapar ? İçerisinde bulunan yedek parçalar zamanla tozlanma oksitlenme ve kireçlenme yaptığı için orijinal parçaların ömrünü bitirir. Bakım yapılmış olsa parçaların ilk günkü gibi orijinal liğini koruyarak sorunsuz olarak çalışması sağlanacak. Böylelikle kombinizin ömrünü 2 kat daha uzatmış olacaksınız. Doğru servis tarafından bakım hizmeti almak için servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Petek Temizliği

Kullanıcıların doğru bildiği fakat yanlış işlem uyguladığını biliyor muydunuz? Peteklerin sadece suyunu değiştirerek petek bakımı yaptırmış olmuyorsunuz. Uzman teknisyen tarafından kimyasal ilaç ve makine yardımı ile doğru petek bakımı yapılması gerekiyor. Yanlış işlem uygulandığı takdirde peteklerinize zarar verebilirsiniz. Firmamızın çalıştırmakta olduğu teknisyenler işinde eğitimli ve sertifikalı teknisyenler olup güvenilir işlemler ile 7/24 yanınızda olmaktadır. Doğru ve uzman işlemler için firmamızın çağrı merkezi ile iletişime geçebilir aynı gün içerisinde İstanbul’un tüm bölgelerinden servis talebinde bulunabilirsiniz. Unutmayın bir telefon kadar uzağınızdayız.

Neden Biz !

Petek temizliği konusunda gelişen teknoloji ile kendini yenileyerek tüketicilerine doğru hizmeti sunmaktadır. İşinde eğitimli ve sertifikalı teknisyenler ile destek sağlamaktayız. Temiz ve titizlikle verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. 7 gün 24 saat İstanbul ’un tüm bölgelerine gezici mobil ağlarımız ile yerinde çözümler üretmekteyiz. Kapıda nakit veya kredi kartı ile istediğiniz ödeme koşullarına sahipsiniz. Kullanılmakta olan yedek parçalar orijinal olup 1 yıl garanti kapsamı oluşturmaktadır. Faturalı işlemler ile hizmetlerimiz güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Fiyatlandırmalar

Petek Temizleme fiyatları merkezlerimiz Avrupa yakası olarak Bahçelievler bölgesinde olup gezici mobil ekiplerimiz ile tüm semtlere aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Avrupa yakası servis bedelimiz 70.00 tl olup işlem yapıldığı takdirde sizlerden servis bedeli talep edilmemektedir. Anadolu yakası merkezimiz Üsküdar da olup servis bedelimiz 100.00 tldir. Herhangi bir işlem yapıldığı takdirde servis bedeli talep edilmemektedir. Kombi petek bakımlarının fiyatları ise değişkenlik gösterebiliyor. İlkbahar ve sonbaharda yapılan kampanyalar ile cazip fiyatlar ile bakımlarınızı sorunsuz yerine getiriyoruz. Bizlere 444 5 316 çağrı merkezi telefon numaramızdan istediğiniz gün ve saat ulaşabilirsiniz.

Sık Görülen Arızalar

Aslında cihazlarınızda görülen her aksaklık arıza olmayabiliyor örneğin kombinize gaz gelmez ise cihaz hata kodu verir normal olarak işlemini yerine getiremeyebilir bu bir arıza değildir .Kombinizin suyu bittiğinde cihazınız normal olarak çalışmayacaktır buda sizlerde cihazım arıza yaptı düşüncesine kaptırabilir bu bir arıza değildir. Ve bunun gibi bir çok neden daha bu tür arıza olmayıp arızalıymış gibi işlem yapan kişi yada kişilerden kendinizi korumanız adına siz değerli müşterilerimiz mağdur olmaması için bize ulaşmanızı ısrarla söylüyoruz mağdurken birde maddi olarak ziyana girmeyin .Öncülüğümüz her zaman önce müşteri memnuniyeti oldu ve de hep öyle olacak. Çağrı merkezlerimizi aradığınızda sizlere öncelikle cihazınızın modeli ve sorunu sorulmaktadır bunun nedeni sizin arıza olarak sandığınız ama arıza olmayan problemleri çağrı merkezi müşteri temsilcilerimizin telefonda sizleri yönlendirerek problemin giderilmesine yardımcı olmadır ancak gerçekten bir arıza var ise cihazınızda o durumda ise aynı gün içerisinde Demirdöküm servisi sağlayarak problemin giderilmesini sağlıyoruz . İstediğiniz her gün her saatte 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın