Kombi veya kombi sisteminizin bir bölümünde düzgün çalışmama sorunu mu var? Ya da kombiniz hiç çalışmıyorsa Beylikdüzü Demirdöküm Servisi ile hemen irtibata geçiniz.

Beylikdüzünün en güvenilir Demirdöküm Servislerinden biri olan firmamız , uzun yıllardan bu yana kombi bakım ve onarım hizmetlerinizde servis ihtiyaçlarınıza hızlı, kaliteli yerinde çözüm hizmeti vermekteyiz.

Kombinizin bakım ve onarım talepleriniz için hızlı çözümler sunmamız işimizde ne kadar profesyonel olduğumuzu göstermektedir.

Hermatik, bacalı ya da yoğuşmalı kombilerin onarımı, bakımı, arızası kaydı ve montaj talepleriniz deneyimli servis ekiplerimiz tarafından yerinde yapılmaktadır.

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi
Beylikdüzü Demirdöküm Servisi

Beylikdüzü Demirdöküm  Kombi Tamiri

Demirdöküm kombiler ÷ Genleşme tankı, hava akış şalteri, baca, ısı sensörleri, pompa, fan motoru, termostat, kontrol panosu, elektronik anakart, gibi birçok parçanun bir araya gelmesiyle çalışan bir üründür.

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi  Bu kadar çok detaylardan oluşan kombiler kullanım şartlarına bağlı olarak zaman içerisinde problemler doğurabilir.

Kombi arızalarında arıza kodları ile size durum hakkında ön bilgi verir . Arıza kodları sayesinde kombi arıza nedenleri anlaşılır.

Kombi Parçaları

Kombi kullanımlarda ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan bir üründür.

Bu ürünlerde; genleşme tankı,fan motoru prosestad, baca, ısı sensörleri, eşanjör, sirkülasyon pompası, termostat, kontrol panosu, elektronik anakart, brülör, gaz valfi gibi birçok parça bulunmaktadır.

Demirdöküm Kombi parçalarının neler olduğunu ve debu parçaların görevlerini biliyor musunuz?

Arıza Kodları

Kombiler, içerisinde birden fazla teknolojik ve mekanik parçaların bulunduğu ürün kullanıma şekline bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemler çıkarabilir.

  • Kombi problemlerinde arıza kodları ile size durumu bildirir.
  • Arıza kodları ile kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz.
  •  Kombi servisimizi çağırmadan önce kombideki beliren arıza kodunun anlamını öğrenerek resetleme sonucunda arızayı sisler de giderebilirsiniz.

Kombi Değişim Süreci ve Kombi Montajı

Yeni bir kombi almanı büyük bir maliyeti olduğunu biliyoruz. Ancak soğuk kış aylarında ortamınızın ısı konforunu korumak konusu önemli olduğunda, düzgün çalışan bir kombiye sahip olmak çok önemlidir.

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi olarak, deneyimli, yetki belgesine sahip olan kombi kurulum teknisyenlerimiz ve uzman personelimiz, kombi değiştirmesi için sizlere çeşitli öneriler sunabilir.Bilinen tüm Demirdöküm kombi modelleri ile çalışıyoruz. Sizlere, kombi sisteminizin ve evinizin ihtiyacına uygun kombi bakım seçeneklerini sunabiliriz.

Kombi bakımlarınızın yapılması için özellikle kış aylarının gelmesini beklemek, en çok ihtiyaç duyulan anda arızalanmasına sebep olabilir. Bu yüzden kombi bakımlarınızı ihmal etmeyin.

Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Servis Fiyatları

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi olarak ;kombi tamiri, kombi servisi, kombi bakımı için bakımı için uygun fiyatlara garantili hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Firmamız da kombi tamiri ve bakımı için gerekli olan tüm temel yedek parçaların çoğu bulunmaktadır. Gerekli parçaların firmamızda bulunması arızanın hemen giderilmesi için çok önemlidir.

BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

Kombi bakımı işlerinde sektörün öncü firmalarından olan Beylikdüzü Demirdöküm Servisi;  Kombi Tamir Servisi, Kombi Değişimi, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de yetkili belgesi ve deneyimleri sayesinde daha kaliteli bir hizmeti müşterileri ile buluşturuyor.

Kombi Tamir Servisi

Kombileriniz ev, ofis ve işyerleri için ısınma amaçlı kullanımlarda artık vazgeçilmez ürünler oldu. Bir problem durumunda bizleri aradığınızda, arama alındıktan sonraki en kısa zaman dilimi içinde sizlere yardımcı olmak için yanınızda olacağımızı taahhüt ediyoruz.

Son zamanlarda kombi servis taleplerine hızlı cevap verebilmek için her zaman kendimizi bu alanda epey geliştirdik.

Beylikdüzü Demirdöküm  servisi hizmetlerimize uzun yıllardan itibaren; kombi bakımı, şofben bakımı, tamir onarım gibi kombilerle ilgili tamir, bakım, montaj ve diğer tüm işlerinizi hızlı, güvenilir ve kaliteli, orjinal yedek parçalar kullanarak, garantili ve yerinde hizmet anlayışınızı vermeye çalışıyoruz.

 

Eğer kombi servisimizi çağırmadan önce arıza kodu veriliyor ise anlamını öğrenerek resetleme yaparak arızayı giderebilirsiniz.

Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Servisi ve Bakım Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Kombilerin ve kontrollerini doğru şekilde çalıştığından emin olmak amacı ile aşağıdaki adımlar izlenir;

  • Kombinin korozyon ve sızıntılar kontrol edilerek bakılır.
  • Ana parçaları incelemek amacı ile kombinin muhafazası çıkartılır.
  • Gaz basıncının kontrolü sağlanır.
  • Baca testini yaparak, gaz kaçağı kontrolünü yaparız.
  • İç aksamda yer alan tüm parçaların temizliği yapılır.
  • Gövde kısmı tekrar açılır ve mühürleri kontrol edilir.

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi

Kombilerin doğru şekilde servis alması için Beylikdüzü Demirdöküm Servisine güvenebilirsiniz. Tüm yetkili servis elemanlarımız, sizlerin konforunuz ve güveniniz için tam yetki tüm belgelere sahiptir. Demirdöküm arıza servisi, sistemi ile ilgili tüm sorunları çözmek için her zaman bizleri çağırabilirsiniz. Kombi bakım ve onarım, şofben bakım ve onarım için tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hemen Arayın