Demirdöküm f1 hatası kombilerde sıklıkla kış aylarında rastlanan f1 hatası cihazın aşırı ısınma sorunundan kaynaklanmaktadır. Kombi yaz sezonlarında içerisindeki suyu pompa yardımı ile devir daim yapmadan durduğu için pompa oksitlenme sonucu cihaz f1 hatasına düşebilir. Bu tarz sorunlar demir döküm marka kombilerde sıklıkla görülmektedir. Bu tarz sorunlara maruz kalmamak için yılda 2 kez bakım yapılması gerekmektedir. Demirdöküm kombi bakımı için 444 5 316 numarayı arayarak destek alabilirsiniz.

Demirdöküm F1 hatası

Demirdöküm f1 aşırı ısınma hatası

Kombi aşırı ısınma sonucu eğer termik sivrici koruması devreye geç girer ise cihaz yoğun şekilde su akıtır. Cihazı tahliye vanası bozulur ve cihaz su eksikliği hatası vermeye devam eder. Demirdöküm kombi cihazda randımanlı çalışmasını ve sorunsuz bir kış sezonu geçirmeniz için yetkili teknisyenler tarafından destek almanızı öneriyoruz. Demirdöküm kombi servisi f1 hatası karşılaştığınızda cihaza müdahale de bulunmadan bölge servisiniz olan 444 5 316 numaradan destek alabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinize intikal eden eğitimli personellerimiz cihazın tüm aksamlarını kontrol ederek sorunsuz şekilde sizlere teslim ederler.  Bu yapılan demirdöküm f1 hatası değişen yedek parçalarımız servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamına alınmaktadır.

Atron f1 hatası

Demirdöküm atron f1 hatası genellikle tüm hata kodlarına eş değerdir. Aşırı ısınma pompa bozulması peteklerin vanası olması gibi sebeplerden kaynaklanır. Havalar soğumadan ekim aylarında petek devreye almadan teknisyenler tarafından tüm çalışan aksamlarının kontrol edilmesi gerekiyor . Küçük arızalar büyük maddiyata sebep olabilmektedir. Kombi petek bakımları yıl 2 kez düzenli şekilde yapılmasını siz değerli tüketicilere tavsiye ediyoruz. Demirdöküm f1 hatası için 444 5 316 arayarak destek alabilirsiniz.

demirdöküm f1 hatası

Kombi bakımı neden önemli

Kış aylarında yoğun kullanılıp yaz aylarında sadece sıcak su için kullandığımız cihazlarımızın bakımını zorunlu olarak yaptırmamız gerekmektedir .  kombi cihazımızın ve kendi sağlımız için kış aylarına girerken kombilerimizin kontrolünü yaptırınız. Demirdöküm f1 hatası  temizliğini yaptırmak gelmekte olan kışı sorunsuz ve sağlıklı geçirmek için bizlere ulaşın. Cihaz yaz döneminde sadece sıcak su için çalışması sonucu içerisin sürekli su devir daimi olduğu için suyun kloru geçiş yaptığı her yerde kireç ve klorun kuruması nedeniyle cihazı tıkar bozabilir. Kış bölümü çalıştırıldığı taktirde gerek çalışmama gerekse parçaların işlev yapmaması sonucu cihazın ana parçalarına zarar vermesi sonucu arızanın büyümesine neden olmaktadır. Buda demek oluyor ki cüzi rakamlara yaptıracağımız bakımlardan kaçınmamız sonucu daha büyük maliyetlere neden olmasıdır. Bu sadece maddi boyutu önemli olan insan sağlığı cihazlar yaz aylarında yaz konumunda çalıştığı için kış moda geçildiğinde gaz kaçakları sıkça görülebilmektedir.

Neva kombi f1 hatası nasıl çözülür gibi sorunlarda sizlerin yapması gerektiği sadece servis desteği almak olacaktır.  Demirdöküm f1 hatası  Doğalgaz elektrik su birleşimi ile çalışan kombi yanlış müdahale de patlamaya neden olabilir. Bu tarz arızalar ile karşı karşıya kalmamak için bizlerden detaylı destek talebinde bulunabilirsiniz.

  • Demirdöküm kalisto f1 hatası
  • Demirdöküm nepto f1 hatası 
  • Demirdöküm nitron f1 hatası 
  • Demirdöküm atromix f1 hatası 
  • Demirdöküm ademix f1 hatası 
  • Demirdöküm nitromix f1 hatası 
  • Bu demirdöküm modellerde genelikle 90 derece üstü arıza uyarısıdır. Teknik servis personelleri tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir.

 

Hemen Arayın