Demirdöküm f28 hatası nedir kaynaklı hata kodu ve açılımı nedir sizlerle paylaşmak isteriz. . En çok karşılaşılan demirdöküm kombi kodlarından biride F28 hata kodudur.  Kombilerde gaz kesintisi oluştuğunda cihazın resetlenip hata kodunu öncelikle silmeniz gerekiyor. İğdaş belirli bölgelerde gaz kesintisi gibi işlemler yaptığında bi çok evde kombi arızası meydana gelebiliyor.

demirdöküm f28 hatası
demirdöküm f28 hatası

Demirdöküm f28 arıza kodu neden olur

Öncelikle demirdöküm f28 hatası yeni kombi bağlantılarda yeni abonelik sisteminde boruda hava kalmış olabilir. Sizler bu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda erken müdahale olarak sadece cihaza resetleme işlemi yapabilirsiniz. Resetleme işleminden sonra f 28 hatası ekrandan silinmesi gerekiyor. Eğer bu işlemlerden sonra cihazda ekranda f28 hata kodu silinmediyse 444 5 316 numaradan teknik destek almanız gerekiyor. Çağrı merkezi ekiplerimiz sizleri yönlendirme yaparak eğer ki cihazda yedek parça bozuk değil ise çözüme kavuşturmaya özen gösteriyoruz. Demirdöküm kombi f28 nedir kombilerde sıklıkla gözüken ve bazen basit çözümü olan arızaları kendinizde rahatlıkla çözümleyebilirsiniz.  Yetkili demirdöküm servis personelimiz sizler için saat aralıksız hızlı çözümler sergilemektedir.

Demirdöküm kombi ateşliyor sönüyor

Kombi cihazı açmaya çalıştığınızda alev oluşmuyor ise cihazın içerisinde beşten fazla ateşleme grupları mevcuttur. Bunlar ateşleme trafosu, iyonizasyon elektrotlar elektronik kart gibi benzeri çalışan aksamlarda bir soruna işaret etmektedir. Ateşleme esnasında cihaz zorlanıyor ise en yakın demirdöküm yetkili servisi tarafından hızlıca destek almanız gerekiyor. Kombi yanma esnasında yoğun gaz vermesi sonucu ateşleme zorladıktan sonra yüksek alev riski yaratabiliyor. Demirdöküm kombi f28 nedir Bunlar patlama gibi sorunlara sebep olabiliyor. Dmirdöküm f 28 hatası çözümü için 444 5 316 arayın sizlerde rahat nefes alın. Demirdöküm f 28 hatası alev yokluğu anlamına geliyor cihaza gelen gaz vanasını kontrol edin.

Hemen Arayın