Demirdöküm kombi hata kodları cihazın tüm yedek parçaların hepsinin kısa kod açılımı vardır. Demirdöküm kombi arıza kodları modele göre değişkenlik gösterebilir. Ekranda hata gördüğünüzde sizlerin müdahale etmeden en yakın yetkili servisten destek almanız gerekmektedir. Demirdöküm yetkili servis merkezi çalışanlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için saat sorunu yapmadan hızlı çözümler üretmektedir.

Demirdöküm Kombi Hata Kodları

Demirdöküm kombi f2 hatası

Sıcak su sensörü arızası veya cihaza su teması meydana geldiğini belirtmektedir. En yakın demirdöküm şubemizden destek almanızı gerekiyor.

Demirdöküm kombi f3 hatası 

Gidiş dönüş sensörlerde  değer kaybı meydana gelmiştir. Yenisi ile değişerek sorunu çözebilirsiniz. Bu tarz arızalar bazen elektronik kart arızasından da meydana gelebiliyor. 444 5 316 çağrı merkezlerimizi arayarak en demirdöküm servisi tarafından servis tarafından müdahale edilmesi gerekiyor.

Demirdöküm kombi f4 hatası nedir 

Doğalgaz kesintisinden meydana gelen bi sorun olmuş olabilir. Demirdöküm f4 hatası  Resetleyip sorunu kendinizde çözebilirsiniz. Resetleme yaptıktan sonra cihazda halen aynı sorun devam ediyor ise Demirdöküm servisi ekipleri tarafından müdahale edilmesi gerekiyor.

demirdöküm kombi arıza kodları

Demirdöküm kombi F5 hatası 

Baca hatası olarak bilinmektedir. Kombinizde fan motoru arızası meydana gelmiştir. Fan motoru devreye girmiyor ise elektronik kart bozulmuştur. Yenisi ile değişip sorun ortadan kalkabilir. Demirdöküm f5 hatası çözümü için 444 5 316 numarayı arayarak destek alabilirsiniz.

Demirdöküm kombi F7 Hatası 

Demirdöküm hava akış prostatı arızalı olabilir. Baca çekiş fanı düşük devirde çalışır ise hava akış prostatı devreye girmez ve bu sebeple cihaz f7 hatasına düşebilir. F7 hatası çözümü için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Demirdöküm kombi f10 hatası

Demirdöküm f10 hatası düşük bar anlamına geliyor. Su basıncı düşük olduğunda ekranda f10 hatası hatası görülür su dolumu yapılarak çözüm sağlayabilirsiniz.

Demirdöküm kombi hata  kodları

Demirdöküm Kombi hata kodları fabrika verilerine göre tek tek açıklanıp müdahale etmemenizi öneririz. Demirdöküm kombi servisi istanbul bölge servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için 444 5316 numaramızdan kaliteli çözümler sunmaktadır. Anadolu ve avrupa yakası çağrı merkezi ekiplerimiz aynı gün içinde servis hizmeti sunarak değişen yedek parçalara 1 yıl garanti kapsamı sunmaktadır. Kaliteli çözümler için Demirdöküm firmamız 7 gün 24 saat çağrı merkezi çalışanlarımız en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Hemen Arayın