Demirdöküm kombi su dolumu işlemi alt kısımda siyah veya mavi başlıklı plastik malzemeden dolum yapılmaktadır. Demirdöküm kombi servisi teknisyenlerimiz sizlere telefon desteği vererek kolaylıkla sorunu kendiniz çözebilirsiniz.  Kombi su dolum işlemi yaparken sağ köşede manometre saat vardır. Demirdöküm kombi su dolumu Musluğu açarken su basıncı 1.5 ve 2 arası olmasını dikkat etmeniz gerekiyor. Musluk açık bırakırsanız kombi alt tahliye vanasından su akıtmaya başlar ve maddi hasarlara neden olabilirsiniz.

demirdokum-kombi-su-dolumu

Resimde görüldüğü gibi mavi başlıklı olan musluk saat yönüne çevirerek su basıncı 1.5 konuma gelinmesi gerekiyor. Kombi sürekli su verilmez. Ekranda hata kodları f10 gibi uyarılar gördüğünüzde görselde anlatıldığı gibi uygulama yapmanız gerekiyor.

Demirdöküm kombi suyu fazla koyuldu;

Demirdöküm kombi su fazla koyuldu ne yapmamız gerekiyor. Öncelikle peteklerden fazla suyu tahliye etmeniz gerekiyor. Demirdöküm kombi su dolumu Aksi takdirde cihaz tahliye vanası bozulur ve cihaz su eksiltme sorunu yaşarsınız. Bu da kış sezon aylarında sizleri zora sokar ve soğuk havalarda hastana bilirsiniz. Kombi cihazlarda bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için düzenli şekilde kombi bakımlarını aksatmamanızı öneriyoruz. Demirdöküm servisi merkezi yetkili personellerimiz ile en hızlı kaliteli çözümler bulmaya çaba gösteriyoruz.

Kombi 3 bar ventil değiştirme

Kombi su akıtıyor ve 3 bar ventil nasıl değişebilirim diyorsanız bunu işi bilen kişi tarafından yaptırmanızı öneriyoruz. Kombin içerisindeki su basıncı öncelikle sıfırlamanız gerekiyor.  Ventil değiştirme esnasında cihaz içerisinde su kalır ise diğer yedek su teması yüzünden zarar görebilir. Sizler en iyisi bölgenizdeki yetkili servisten kaliteli hizmet almanızı tavsiye ederiz. 3 bar ventil neden bozulur diyorsanız kombi genleşme tankı azot bitmiştir veya su dolum vanası açık kalmıştır. Bunlardan ötürü bozulma meydana gelmiştir.

blank

Demirdöküm kombi Servisi olarak bu tarz sorunlardan karı karşıya kalmak için bizlere 444 5 316 numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Demirdöküm yetkili kombi servisi sizler için 7 gün 24 saat boyunca garantili şekilde hizmet sunmaktadır.

Hemen Arayın