Şişli Demirdöküm Servisi ilçesinde bulunan tüm kombi kullanıcıların güvenini kazanmaktadır. Kombi servisi şişli arıza konusunda aynı gün hizmet veren tek şirketler arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır demirdöküm kombi servislik hizmeti sağlayan firmamız satış sonunda detaylı bakımları aksatmamak için çaba gösteriyoruz. Kombi bakımı şişli bölgesi yetkili servis ağına ulaşmak bir telefon kadar yakındır.

şişli demirdöküm servisi

Şişli Demirdöküm Servisi

istanbul şişli demirdöküm kombi servisi kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin şikayeti doğrultusunda orjinal yedek parçalar kullanarak sizleri mutlu etmekteyiz. Demirdöküm kombi bakım şirketimiz kış sezonu başlangıcında sizleri arayarak bakım zamanı geldiğinin hatırlatmasını yaparak havalar soğuduğu zaman zor durumda kalmamanız için çabalıyoruz. Değişen yedek parçalar ve yapılan işlemler şirketimiz tarafından 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Sizler sadece arkanıza yaslanıp soğuk havalarda ısınma keyfini çıkartın.

Şişli Demirdöküm Kombi Bakım

Şişli bölgesinde kış zamanlarında tarih olarak eylül ve ekim ayları başlarından bakım yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Sezon başlamadan şirketimizin sizlere özel düzenlediği bakım kampanyalarımızdan sislerinde yararlanmasını isteriz. Demirdöküm Kombi bakım fiyatları her yıl değişerek sizlere özel paketler düzenlemekteyiz. Bizleri takipte kalın sizlerinde yüzlerinde gülücükler daim olsun. Bakım fiyatlarımız 150 tl ile 200 tl arasında değişmektedir. Bakım yapılırken neler yapıyoruz. Cihazın ilerde sizleri zor durumda bırakacak yedek parçaların tespiti yapılmaktadır. Sizlerin onayı doğrultusunda orjinal parça ile değişimini sağlamaktayız.

Şişli Demirdöküm Servisi Destek

  • Kombiye elektrik gelmiyor
  • Kombi çalışıyor ama alev oluşmuyor
  • Kombi sesli çalışıyor
  • Cihaz çalışırken su damlatıyor
  • Peteklerin içerisinden ses geliyor
  • Petekler yeterince ısınmıyor alt kısım soğuk kalıyor
  • Sıcak su kesiliyor kırmızı ışık yanıyor
  • şişli demirdöküm servisi
Şişli Demirdöküm Kombi Arıza Kodları ;

Demirdöküm F0 Kodu:

Su basıncının azalmış swic devre  olmadığını gösterir. Alt kısmında su dolum vanası ile dolum yapabilirsiniz.

Demirdöküm F2 Kodu:

Sıcak su sensörü arızalanmış veya kablolarında kopukluk meydana gelmiş olabilir. Şişli demirdöküm servisi  arayın

Demirdöküm f5 Hata Kodu:

Eelktronik kart arızalanmış olabilir. Fan motoru devre dışı kaldığında bu hata kodunu verir.

Demirdöküm F1 Arıza Kodu

: Aşırı ısınma olduğunu gösterir. Kombi içerisinde suyu devir daim yapamazsa bu hata karşınıza çıkabilir. Bu tarz sorunlarda 444 53 16 bizlere ulaşın..

Demirdöküm kombi petek temizliği bölgesinde tüm mahalle sokaklara varıncaya kadar servis hizmetimiz vardır.

Makine yardımı ile banyodaki havlupan petek sökülerek oraya yıkama makinesi bağlanmaktadır. Makine elektrik yardımı ile çalışır sonrasında hortumlar bağlandıktan sonra kimyasal ilaç yardımı ile yıkama başlar. Peteklerin içerisinde biriken tortular basınç yardımı ile tahliye edilir. Tahliye edildikten sonra tekrar durulama suyu ile içerisi temizlenir. Bu tarz yıkama işlemleri yılda 1 kez mutlaka yaptırmalısınız. Şişli demirdöküm servisi şubelerimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.

Demirdöküm Kombi Yedek Parçalar;

Elektronik kart, pompa , fan motoru ,hava prostatı , sensör takımları , eşanjörler, yanma odası , 3 yollu hidrolik bloklar, elektrotlar,  filtreler baca tesisatı bunlar demirdöküm marka kombinin içerisinde bulunuyor. Bunların her hangi birinde arıza meydana gelir ise cihaz çalışma sistemini durdurur. Bu sebepten dolayı kombin içerisinde farklı parçalar bozulmadan düzenli bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Şişli Demirdöküm Kombi Yedek Parçacısı

Kombi yedek parça sahip olmak istiyorsanız parça satışımız yoktur. demirdöküm servisi tarafından destek almanız gerekiyor. Sizler internet ortamından almak istediğiniz ve sizleri yanlış yönlendiren tedarikçiler kombilerin maddi hasarlara yol açmasına neden oluyor.  Orjinal yedek parçalar kullanılarak değişen parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kombi neden ateşleme yapmaz sorusuna öncelikle dairenize gele doğalgazı kontrol etmeniz gerekiyor. Doğalgaz kesintilerinde cihaz devre dışı kalır. Gaz vanası açık olmasına dikkat ettikten sonra cihazı 1 kez resetlemeniz gerekiyor. Reset atarak cihaz arızayı silip tekrar çalışmaya devam edecektir. Eğer halen arıza devam ediyor ise Şişli demirdöküm servisinden destek almanız gerekiyor.

Şişli Demirdöküm Müşteri Hizmetleri çağrı merkezlerimiz haftanın 7 gün saat aralığı sorun yapmadan arayabilir teknik destek almanıza yardımcı olmaktayız. Telefon desteği ile eğer sorun giderilmezse işinde uzman ekip arkadaşlarımız evlerinize gelerek sorunu tek seferde çözmektedir.  Değişim esnasında sizlere servis formu verilerek 2 nüsha olarak imza atılır ve 1 tanesi tarafımıza gelerek arşivlenmektedir. Sonrasında sizler belge kaybetseniz bile bizler sizlerin hakkını savunmaktayız.

Hemen Arayın